Подяка сміливим лікарям. Але як на рахунок Ватикану?

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП http://eepurl.com/gQZMTD

Дивіться це відео також на: https://videos.utahgunexchange.com/watch/подяка-сміливим-лікарям-mp4_MAh9hvT8YS2ZnbD.html https://lbry.tv/@Patriarchate:4/podiaka-smilyvym-likariam:d

http://vkpatriarhat.org/?p=36986 https://bcp-video.org/ua/podiaka-smilyvym-likariam-ale-iak-na-rakhunok-vatykanu/

Візантійський Вселенський Патріархат, який захищає основні істини християнської віри та моралі, з болем констатує, що, хоча голос правди сміливих лікарів уже виразно пролунав, коронапсихоз поки що не вдалося зупинити і далі існує загроза вакцинації, яка веде до чіпування.

Шановні лікарі, нам дуже боляче, що в боротьбі за правду вас не підтримало офіційне керівництво Церкви. Ватикан з недійсним папою Франциском Бергольйо, навпаки, першим дав старт штучному карантину штучний карантин, закривши храми, і то під час Великодня ‒ найбільшого християнського свята.

Наступним ударом, не тільки для католиків, але й для всього світу, є ватиканські документи, що пропагують вакцинацію для всіх! Ми вражені тим, як ця некомпетентна інстанція могла узурпувати право говорити замість справжніх експертів стосовно серйозних проблем, пов’язаних з епідеміологією, вірусологією та імунологією, не опираючись навіть на найменші знання в цих галузях.

Тут Ватикан проявив себе як оманлива демагогічна система, яка зрадила свою місію проповідувати правду і активно просуває вакцинацію, хоча знає, що система вакцинації повинна служити для чіпування людства і для його редукції, тобто для його геноциду. Цей злочин Ватикану свідчить про масове відступництво церковної ієрархії, яка не служить Христу і правді, але служить антихристу та духу брехні ‒ дияволу.

Книга Одкровення рішуче засуджує чіпування (Одкр. 13). Вона вказує на дочасні покарання, пов’язані з виразками (Одкр. 16), і на вічну кару у вогненному озері. Зрозуміло, що людина, яка під прикриттям вакцинації приймає будь-яку форму чіпування, буде позбавлена свобідної волі і перетвориться з людини в якогось біоробота або прямо втіленого демона. Це трагедія, що Католицька Церква, яка була стовпом правди, і з якої сотні тисяч мучеників у минулому пожертвували своїм життям за правду і чистоту віри, сьогодні стала блудницею антихриста, яка замість того, щоб вести душі до вічного життя, підло зловживає релігійними фразами і веде їх до вічної погибелі.

Ви, відважні лікарі ‒ чи ви католики, чи не католики ‒ ви сміливо виступили проти системи смерті, пов’язаної з глобалізаційною владою. Своєю відважною позицією захисту правди і життя ви виконуєте пророче служіння, яке занедбала Церква. В авторитеті Церкви сьогодні виступають лжепророки типу Бергольйо, а в Православній Церкві ‒ патріархи Кирило та Варфоломій, а разом з ними і зрадницька, відступницька церковна ієрархія. Щирих єпископів і священиків змушують замовчати і переслідують.

Ви, лікарі, залишіться вірними у цій боротьбі за правду! Нехай же знайдеться більше сміливих лікарів, які будуть готові приносити навіть великі жертви, щоб правда про коронапсихоз та геноцидні вакцини вийшла на поверхню і людство було врятоване. Найбільша Заповідь, крім любові до Бога, ‒ це любов до ближнього. Але вона пов’язана з правдою.

Коли одного дня ви закінчите свою життєву боротьбу і станете перед Божим судом, Спаситель звернеться до вас зі словами: «Що ви зробили одному з Моїх братів найменших, це ви Мені зробили…» (Мт. 25,40). Без вас діти не можуть захищатися від шкідливих вакцин, які їх калічать або навіть убивають. І звичайні люди не можуть без вас довести шкідливість т.зв. заходів, які ведуть до їхнього самознищення.

Вже в ці дні, тим, що ви не мовчите, ви проламали бар’єр сугестивної брехні, за якою стоїть план винищення планети. Ви ризикуєте і часто навіть стикаєтеся з переслідуванням, грубим очорненням, психологічним терором, звільненням з роботи, погрозами, ув’язненням...

Будьте хоробрими та наслідуйте приклад героїчних лікарів з минулого, які з любові до своїх ближніх змогли пожертвувати навіть своїм життям. Бог на вашому боці! Він не залишиться перед вами у боргу. Після вашої життєвої боротьби вас чекає вічна нагорода. Витривайте!

Молимося за вас.

+Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+Методій, ЧСВВр +Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі

16.10.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, які живуть у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник через необхідність захищати основні істини християнської віри від єресей та апостазії. Псевдопапу Бергольйо ВВП не визнає і йому не підпорядковується.